
Ook in de keuken geldt: het goede materiaal is het halve werk. Heb je een matzwarte oven van ETNA, dan kun je deze naar jouw wensen upgraden. Met de juiste accessoires upgrade je n...
Ga naar de favorieten pagina om je selectie te bekijken.
Het energielabel geeft aan hoe zuinig het apparaat met energie omgaat. Hoe lager het energielabel, hoe zuiniger het apparaat is. Een apparaat met energielabel D is bijvoorbeeld een stuk zuiniger dan een apparaat met energielabel F. Hoe lager het energielabel, hoe lager de kosten voor het verbruik. Dat kan tientallen euros per jaar schelen.
Koelkasten: T/m 35 dB: stil, perfect voor in een open keuken. Tussen de 36 en 38 dB: normaal, je kan de koelkast soms horen zoemen. Vanaf 39 dB: luid, je hoort de koelkast en is geschikt voor een plekje in een afgesloten keuken of schuur.
Vriezers: T/m 37 dB: stil, je hoort de vriezer nauwelijks. Ideaal voor een kleine of open keuken. Tussen de 38 en 39 dB: normaal, je kan de vriezer soms horen zoemen. Vanaf 40 dB: luid, je hoort de vriezer en is geschikt voor in een afgeloten keuken of schuur.
De MultiFlow 360° ventilator zorgt voor een gelijkmatige koeling in zowel het koel- als het vriesgedeelte, zodat producten lang vers blijven.
De snel koelen functie zet de temperatuur van de koelkast tijdelijk op 3°C. Met de grote inhoud van de koelkast is deze functie ideaal om na een grote boodschappentrip je eten snel op de juiste temperatuur te brengen. Na 6 uur schakelt de koelkast automatisch terug naar de oorspronkelijke temperatuur.
De snel vriezen functie schakelt de vriesruimte tijdelijk naar -24°C om producten sneller in te vriezen en de voedingsstoffen beter te behouden. Na ongeveer 2 dagen schakelt de vriezer automatisch terug naar de oorspronkelijke instelling.
In mijn eerdere review noemde ik ‘m stille willie, omdat ‘ie alleen geluid maakt bij expansie. Echter is dit wel voor zo’n 10 minuten en dat zo’n twee tot drie keer per uur. Het is een krakend, gorgelend geluid 😳
Superstil, bij koelen/expansie uiteraard wel wat meer geluid. Krachtige vriezer. Mooi design en wat breder/ruimer dan de meeste tafelmodellen. Erg tevreden mee!
Mooie vormgeving en zuinig door gescheiden platen. Ventilator draaid regelmatig als je het apparaat aanraakt.
Deze Etna koelkast met vriesvak zojuist gekocht maar ik heb nu al spijt. Bij gebruik van het plateau is het onmogelijk om nog flessen en flacons te plaatsen. Alleen in de deur. Expert neemt de koelkast niet terug na aankoop. Dus als je wat flessen kwijt wil in de koelkast, zou ik deze direct afraden.