
Ook in de keuken geldt: het goede materiaal is het halve werk. Heb je een matzwarte oven van ETNA, dan kun je deze naar jouw wensen upgraden. Met de juiste accessoires upgrade je n...
Ga naar de favorieten pagina om je selectie te bekijken.
Deze ETNA retro koelkast is geïnspireerd op het design uit de jaren zestig en de duurzame levensstijl van nu. De ETNA KVV7154ZWA Retro koelkast met vriesvak is de blikvanger voor je keuken, kantoor of kamer. Het 1-deurs kastmodel met ronde vormen is uitgevoerd in stijlvol zwart met chromen details. Hij is voorzien van de nieuwste technieken die passen bij een duurzame en bewuste levensstijl. Dankzij de Inverter Compressor werkt de Retro koelkast extra efficiënt, energiezuinig en super stil: met een geluidsniveau van slechts 38dB is hij uitermate geschikt voor open ruimtes.
Groenten en fruit blijven extra lang crispy in de CrispZone lade met speciale luchtvochtigheidsregeling. De FreshZone lade heeft de ideale temperatuur voor vlees en vis. De speciale DynamicAir ventilatietechniek zorgt voor een stabiele temperatuur in de koelkast, waardoor het eten in de gehele koelkast langer houdbaar blijft. De heldere led-verlichting zorgt ervoor dat alles in de koelkast goed verlicht is zodat er geen ‘vergeten’ groenten achterblijven.
Het LowFrost vriesvak beperkt ijs- en rijpvorming wat twee voordelen heeft: Allereerst bespaart het energie omdat de vriezer minder hard hoeft te werken, ten tweede hoef je de vriezer nauwelijks te ontdooien. Stel de FastFreeze functie in als je vers eten in de vriezer zet: zo vriest het extra snel in, waardoor voedingsstoffen beter behouden blijven.
Je kunt de deur van dit model niet verwisselen. Maar – de KVV7154ZWA is wel verkrijgbaar in een aparte linksdraaiende variant. Past een linksdraaiende deur beter in jouw keuken? Je kunt (letterlijk) alle kanten op!
Bekijk KVV7154LZWA (links)Het energielabel geeft aan hoe zuinig het apparaat met energie omgaat. Hoe lager het energielabel, hoe zuiniger het apparaat is. Een apparaat met energielabel D is bijvoorbeeld een stuk zuiniger dan een apparaat met energielabel F. Hoe lager het energielabel, hoe lager de kosten voor het verbruik. Dat kan tientallen euros per jaar schelen.
Koelkasten: T/m 35 dB: stil, perfect voor in een open keuken. Tussen de 36 en 38 dB: normaal, je kan de koelkast soms horen zoemen. Vanaf 39 dB: luid, je hoort de koelkast en is geschikt voor een plekje in een afgesloten keuken of schuur.
Vriezers: T/m 37 dB: stil, je hoort de vriezer nauwelijks. Ideaal voor een kleine of open keuken. Tussen de 38 en 39 dB: normaal, je kan de vriezer soms horen zoemen. Vanaf 40 dB: luid, je hoort de vriezer en is geschikt voor in een afgeloten keuken of schuur.
De IceTwister is een vrijstaande ijsdispenser, waarmee je in een handomdraai ijsblokjes maakt. De IceTwister is lekker compact en neemt minder ruimte in dan een geïntegreerde ijsdispenser in de deur, maar heeft wel minder inhoud. Je moet de deur openen om de ijsblokjes te kunnen pakken.
De MultiFlow 360° ventilator zorgt voor een gelijkmatige koeling in zowel het koel- als het vriesgedeelte, zodat producten lang vers blijven.
De snel koelen functie zet de temperatuur van de koelkast tijdelijk op 3°C. Met de grote inhoud van de koelkast is deze functie ideaal om na een grote boodschappentrip je eten snel op de juiste temperatuur te brengen. Na 6 uur schakelt de koelkast automatisch terug naar de oorspronkelijke temperatuur.
De snel vriezen functie schakelt de vriesruimte tijdelijk naar -24°C om producten sneller in te vriezen en de voedingsstoffen beter te behouden. Na ongeveer 2 dagen schakelt de vriezer automatisch terug naar de oorspronkelijke instelling.
Wij hebben deze koelkast de afgelopen weken mogen testen en zijn over het algemeen erg tevreden. Het is een mooie, moderne, stille koelkast die erg goed staat in een wat luxere keuken of bijvoorbeeld in een bedrijfspand. Het is geen lange koelkast, waardoor hij ook erg geschikt is voor mensen met een bovenwoning om hem via een (draai-)trap het huis in te krijgen.
Voor twee personen is het een zeer ruime koelkast, de ruimte in de deur is goed te benutten en er zijn voldoende mogelijkheden om hem naar je eigen wens in te delen. Er is één vriesvak, die koelt erg goed maar is niet zo groot en is qua temperatuur ook niet apart in te stellen. Ook de sluiting voelt niet zo premium aan als de rest van de koelkast.
De indeling van de verschillende plateaus is makkelijk en vrij uitgebreid aan te passen. Eén van deze plateaus is een flessenrek. Deze gebruiken wij zelf niet, we hadden hiervoor in de plaats liever een extra plateau gehad. De lades onderin zijn ruim en houden de verse waren echt lang goed, opvallend langer dan de oude koelkast deed.
Vanwege het design kan de deur maar naar één kant toe openen, houd hier rekening mee als je de koelkast in een hoek wil zetten.
De deurhendel heeft geen kliksysteem zoals je bij sommige koelkasten ziet, maar zit gewoon aan de deur vast. Soms zuigt de deur zichzelf echt vacuüm en het kost dan flink wat kracht om de koelkast te openen.
Het is met energielabel D een aardig zuinige en duurzame koelkast te noemen, een heel stuk zuiniger dan wat we in gebruik hadden!
Het is een stille koelkast. Prima om in een woon- of werkruimte te hebben staan. De koelkast is niet goedkoop, maar je krijgt er een mooi design en een goed werkende koelkast voor terug, die alsnog een stuk minder duur is dan zijn directe concurrenten. Een aanrader voor wie van een mooie en functionele koelkast houdt.
Prachtige koelkast van Etna in een mooi zwart retro design.
Alle producten en spullen passen makkelijk in de koelkast die voor ons zeer makkelijk werkt. Het vriesvakje is wat aan de kleine kant daar zal je zeker nog een extra vriezer bij moeten hebben, maar al niet te min zeker handig om hem erin te hebben.
De duurzaamheid van de koelkast is zeker goed met zijn label D al zijn er alweer verschillende met een labal A. Verder heeft de Etna nog zeer moderne koeltechnieken tot zijn beschikken die zeker van kunnen komen zoals de groentenla die apart wordt geventieleerd als deze geheel gesloten is, er zit een mooie grote hendel op voor het gebruiksgemak is dit super.
Zeker een goed en zuinige koelkast om aan te schaffen.
Ik heb deze koelkast mogen testen.
De eerst indruk, het uiterlijk, viel gelijk in de smaak...wat een opvallend mooie koelkast.
Het energie label van deze koelkast is D, in vergelijking met onze oude koelkast verbruikt deze ongeveer een derde aan stroom. Bij het nalezen van de gebruiksaanwijzing bleek dat je ook de ventilator kan uitzetten, wat nog een besparing teweeg brengt. Deze ventilator (DynamicAir) is vooral om zomers de lucht gelijkmatiger te verdelen en condensatie te voorkomen.
De koelkast zuigt zichzelf vacuüm en is licht, waardoor je de koelkast moet tegenhouden als je hem openmaakt als hij niet zwaar beladen is. De indeling van de koelkast is praktisch. Voor ons is het diepvriesvak voldoende. De koelkast heeft twee lades. De onderste lade (voor groente en fruit) heeft een ventilatie rooster, door deze te sluiten krijg je een hogere luchtvochtigheid in de lade waardoor de inhoud langer vers blijft. Er is een tweede lade, de Fresh Zone lade waarin voedsel langer vers blijf. Beide lades zijn praktisch in gebruik of ze daadwerkelijk het voedsel langer vers houdt hebben we nog niet ervaren.
Al met al een mooie koelkast met moderne technieken waar goed over is nagedacht.
Ik heb deze koelkast getest.
Het is een fijne, kleine koelkast die relatief weinig ruimte inneemt.
Het retro design is iets waar je van moet houden. De ronde vormen vind ik erg mooi, het logo en handvat zijn zilverkleurig en daardoor opvallend. Persoonlijk niet mijn voorkeur. Hoogglans zwart zorgt voor zichtbare vingerafdrukken, even een doekje eroverheen en het is weer weg. Als je dat vervelend vindt dat is hoogglans geen aanrader.
Het vriesvak is vrij klein waardoor je (als gezin) naar mijn mening te weinig kwijt kan in de vriezer. Is dus vooral handig als er weinig ingevroren hoeft te worden. Verder heeft de koelkast een groot handvat die op sommige momenten behoorlijk vacuüm zuigt waardoor je de hele koelkast meetrekt, dus de koelkast tegenhouden bij openen is dan nodig.
Onderin zit een lade met vochtregeling om de luchtvochtigheid te reguleren en de freshzone die ervoor zorgt dat het voedsel langer vers blijft dan in een conventionele koelkast. Deze zit goed afgesloten als de lade dicht is.
De koelkast heeft een eco stand en energielabel D.
Een prettige kleine koelkast voor de kleinere huishoudens, kantoren of als extra koelkast. Voor een gezin met 3 of meer kinderen of als je het prettig vindt om genoeg vriesruimte te hebben vind ik de koelkast met vriesvak te klein.
Ik heb deze koelkast ontvangen om te testen.
Het hoogglans zwart past perfect in ons interieur. Met onze hoogglans zwarte meubels ben ik gewend om het elke dag af te stoffen. Het stevige handvat is groot genoeg waardoor je de koelkast zelf niet aan hoeft te raken om vlekken te voorkomen. De deur zuigt wel erg hard vacuum dus wanneer de koelkast niet vol is moet je hem even tegen houden om de deur te openen anders schuift de koelkast mee. De inhoud van de koelkast is ruim voldoende voor een gezin van 3 personen vind ik. Het vriesgedeelte valt ook erg mee. Een brood, vlees en een zak friet past er gemakkelijk in. Wanneer je echter voor de hele week boodschappen doet er een aantal ingrediënten in de vriezer moeten is het vriesvak te klein. Aan de andere kant vries je zo niet onnodig veel in wat je later weg moet gooien. De koelkast is heel stil en de crips zone en fresh zone lades zijn heel fijn. Groentes blijven langer crispy en in de fresh zone is de temperatuur zo gemaakt dat vlees en kaas langer vers blijven.